Wednesday, June 15

"haydi bir daha, bir daha bir daha"nın porno çağrışımı yaptığı tek insan olamam

meme: jinekologlarla ilgili fiks bir muhabbet vardır hani, biyolojik yaş ve zeka yaşıyla doğru orantılı olarak "ooo sen de iyisin her gün karılar önünde açıyor"dan başlayıp "abi zor olmuyor mu normal zamanda kadınlarla birlikte olmak mesleki deformasyon hesabı" şeklinde ilerleyen. işte bu soru jinekologlara değil meme doktorlarına sorulmalı bence. meme doktorunun afili ismini bilmediğimden teororagrafi uzmanı falan yazamadım meme doktoru olan varsa kusura bakmasın. demem o ki vajina dediğimiz şey (google searchler çılgın atsın) zaten bence iğrenç bir şey -estetik olarak yani- ve görünce tahrik ediyor olması bile saçma. halbuki meme öyle mi. o yüzden üzülüyorum meme doktorlarına eğer mesleki deformasyona uğrayıp memelere eskisi gibi bakamıyorlarsa.  kesin götçü oluyordur meme doktorlarının çoğu ben size söyleyeyim.

X: kadim dostum a_janedoe 'nun zoruyla X-men first class'a gittik geçen hafta. ben böyle çizgiromandır süperkahramandır o taraklarda çok bezi olan bir insan değilim. myspace profilimin "heroes" kısmına spiderman yazmışlığım vardır kirsten dunst'tan ötürü, daha da fazlasını bilmem. neyse gittik filme, allahım nasıl beğendim belli değil. 3 günde serinin geri kalan filmlerini de izledim. ve işte popüler olan bir şeyi izlemediğin için sosyal ortamda konuşmalara katılamama hastalığının tersi olan popüler bir şeyi herkesten sonra izlediğin için heyecanını kimseyle paylaşamama hastalığına yakalandım.  çok zor durumdayım.

çin: uzak doğulularla ilgili "onlar da bizi hep birbirimize benzetiyormuş ya la" geyiğini konuşuyorduk geçen gün manitamla. tabii kendisi ingiliz aristokrasisiyle yetişmiş ve bizzat çin'de yaşamış bir insan olarak benim sığ "ama abi yea biz birbirimize benzemiyoruz onlar gerçekten benziyorlar yeaa" çıkışlarıma "bu söylediğini tamamen ters çevirerek, onlar açısından düşün şimdi" şeklinde karşılıklar veriyordu ki ben o meşhur uzak doğulu insan tarif ederken yaptığımız gözleri çekikleştirme hareketini yaptım. şimdi merakım şu: acaba o esnada çin'de iki insan bizimle ilgili konuşuyor olsa, çinlilerden biri gözlerini yanlardan ittirerek "var ya oğlum beyazlar hani böyle" falan diyor mudur? bir gün böyle bir şeye şahit olursam "çinlilerin hepsi aynı anda zıplasa dünyada deprem olur"daki çinlilerin hepsinin aynı anda zıplamasını hayal edişimden sonra en çok güleceğim şey bu olur.

2 comments:

Daçe said...

ahaha çinlilerin gözlerini yandan itmesini hayal edemiyorum :D biz nası "aböü bak jackie chan'in bruce lee'nin aynısı oldum bak bak" yapıyorsak onların da bütün o çinli halleriyle "olm baksana lan brad pitt'e benzemedim mi :)))" demeleri normal olmalı :D

varol döken said...

meme kulakta olur, bizim sevdiğimiz göğüs!